Slide 1
Spanien, Frankrike, Italien
Club Fivecation I
Pris per andel fr
€269000
Pris per månad fr
€260

Som delägare kommer ni kunna njuta av Medelhavsutsikt i Moraira, Costa del Sols charm i La Cala Mijas, Provensalsk idyll i Vence och Italienska alpernas majestät i Courmayeur.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Om föreningen

Club Fivecation I är vår första förening som startades mitt under Corona-pandemin. Trots denna kris tecknades Förening I fullt inom budgeterade tolv månader. Intresset för att teckna sig varierade mycket utifrån nyhetsflödet, men fulltecknad var den efter tolv månader. Som medlem i Förening I är du delägare till ett av våra flaggskepp, villan i Moraira (Valencia-området), en modern och förstklassig sportlägenhet i La Cala Mijas (Costa del Sol), en villa i Vence (Provence) vars utemiljö/poolområde får fåglarna att sjunga och en sport- och skidlägenhet i exklusiva Courmayeur. Man återvänder gärna till dessa underbara fastigheter och uppskattade resmål, gång på gång.

Försäljning i Förening I påbörjades i april 2021 och den första delägaren nyttjade villan i Moraira i juni 2021, lägenheten i La Cala Mijas i juli 2021, Villan i Vence i april 2022 och Sportlägenheten i Courmayeur i december 2022.

Du blir delägare i fyra fastigheter, men kan genom att Swappa mellan föreningarna njuta av upp till tolv fantastiska fastigheter på lika många unika resmål.

Resale: En befintlig delägare önskar sälja sin andel. Pris €269 000. Kontakta oss för ytterligare information.

Upptäck fastigheterna

Jag vill veta mer

Vill ni höra mer om hur Fivecation skapar minnesvärda semestrar? Boka ett kaffemöte med Martin, grundaren av Fivecation.
Copyright © Fivecation 2020 - 2025 
envelopephone-handsetmap-marker